Кина 1230 епрувета (Култура Tube) Со капаче Боро 3,3 стакло или неутрално стакло производител и снабдувач | Huida

1230 епрувета (Култура Tube) Со капаче Боро 3,3 стакло или неутрално стакло

Краток опис:

1230 Test culture tube with screw cap   O.D.of. tube(mm) Length (mm)   12 75 Product Name: Test culture tube Characteristic: with screw cap Material: Boro 3.3 glass/Soda Lime glass Color: Clear OEM is available Payment Term: T/T,L/C,Western Union,paypal Samples: Offered within 5 days generally Loading Port: Qingdao /Shanghai port or up to customer Delivery Time:15-30 days up to customer’s quantity 12 100 13 100 15 100 15 150 16 100 1...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • детали за производот

  Тагови производ

  1230

  Тест цевка култура со капаче

   

  ODof. цевка (mm)

  Должина (mm)

   

  12

  75

  Име на производ: Тест култура цевка
  Карактеристика: со капаче
  Материјал: Боро 3,3 стакло / сода вар стакло
  Боја: Ведро
  OEM е достапен
  Рок на плаќање: T / T, L / C, Western Union, PayPal
  Примероци: Се одржува во рок од 5 дена генерално
  Loading пристаниште: Кингдао / Шангај порта или до клиентите
  Време на испорака: 15-30 дена до количината на купувачи

  12

  100

  13

  100

  15

  100

  15

  150

  16

  100

  16

  150

  16

  160

  18

  150

  18

  180

  20

  125

  20

  150

  25

  200

  Најчесто поставувани прашања
  1. Како за време на испорака?
  Примероци: околу 3-7 дена.
  Маса цел: за 25 дена по приемот на 30% T / T плаќање депозит.
  2. Каков вид на плаќања да ви помогне?
  T / T, L / C, Western Union, PayPal и Пари се прифатени.
  3. Што е MOQ?
  MOQ е 10CTNS, ние исто така може да ви обезбеди примероци за испитување квалитет.
  4. Дали ви наплати за примероци?
  Во согласност со нашата политика на компанијата, ние само наплаќаат на примероци врз основа на EXW цена. И ние ќе се врати надоместокот за примероци во текот на следната цел.
  5. Може да се произведуваат во согласност со дизајн на клиентите?
  Да, ние сме професионални производителот; ОЕМ и ODM се и поздрави.
  1) свила печати логото на производот;
  2) Кориснички доделување на производот;
  3) прилагодено боја кутија;
  4) на вашата идеја за производ може да ви помогне да се дизајнира и да ја стави во производство.
  6. Што е со вашите по продажба на услуги: 
  1) Сите производи ќе се строго квалитет Пријавен во објектот пред пакување.
  2) Сите производи ќе бидат добро спакувани пред превозот.
  3) Сите наши производи имаат 1 година гаранција, а ние сигурни дека производот ќе биде слободен од одржување во гарантен рок.
  7. Што е со превозот?
  имаме цврста соработка со DHL, ТНТ, UPS-от, FedEx, EMS, Кина, Воздухот Пост.
  Можете исто така да изберете свој спедитор превозот.
  8. Можете ли да ми кажете вашите главни клиенти?
  Тоа е приватноста на нашите клиенти, ние треба да ги заштити нивните податоци.
  Во исто време, треба да бидете сигурни дека вашата информација е исто така сигурна овде.
  Ние ќе ви понудиме цитат што е можно поскоро еднаш го добиете вашиот пребарување, така не двоумете се да контактирате со нас. Ние може да произведе производ под името на брендот; исто така и големината може да се менува како на вашите барања.
   
  Ние сме една од познатите брендови. Ве молиме да бидат слободни да купат квалитетни тест цевка (култура цевка) со капаче Боро 3,3 стакло или неутрално стакло со професионални добавувачи во Кина. Неспоредлив цена и услуга се нудат.

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас