Кина пластика Микро епрувета за центрифугирање 1.5mL со штит Капак производител и снабдувач | Huida

Пластика Микро епрувета за центрифугирање 1.5mL со штит Капак

Краток опис:

Code No. Specification Material  Packing HP1009 0.2ml PP 1000pcs/polybag,70000pcs/case HP1010 0.5ml PP 1000pcs/polybag,25000pcs/case HP1011 1.5ml PP 500pcs/polybag,10000pcs/case HP1012 1.5ml with shield lid PP 500pcs/polybag,10000pcs/case HP1013 2ml PP 500pcs/polybag,10000pcs/case HP1014 1.5ml with screw cap PP 500pcs/polybag,10000pcs/case HP1015 1.5ml with screw cap PP 500pcs/polybag,12000pcs/case Code No. ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • детали за производот

  Тагови производ

  Код бр

  спецификација

  материјал 

  пакување

  HP1009

  0.2ml

  ПП

  1000pcs / polybag, 70000pcs / случај

  HP1010

  0,5 ml

  ПП

  1000pcs / polybag, 25000pcs / случај

  HP1011

  1.5mL

  ПП

  500pcs / polybag, 10000pcs / случај

  HP1012

  1.5mL со капак штит

  ПП

  500pcs / polybag, 10000pcs / случај

  HP1013

  2ml

  ПП

  500pcs / polybag, 10000pcs / случај

  HP1014

  1.5mL со капаче

  ПП

  500pcs / polybag, 10000pcs / случај

  HP1015

  1.5mL со капаче

  ПП

  500pcs / polybag, 12000pcs / случај

  Код бр

  Опис

  спецификација

   

  HP4058

  PCR цевка

  8 ленти, 0.2ml

   

  HP4059

  PCR цевка

  12 ленти, 0.2ml

   

  Ние сме една од познатите брендови. Ве молиме да бидат слободни да купат квалитетни пластични микро центрифуга цевка 1.5mL со капак штит со професионални добавувачи во Кина. Неспоредлив цена и услуга се нудат.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас