Кина Стерилни транспорт стапчиња Со Amies средни производител и снабдувач | Huida

Добредојдовте на Huida

Стерилни транспорт стапчиња Со Amies Средни

Краток опис:

Packaging & Delivery  Packaging Details:  1pc/peel pack, 1000pcs/ctn  Delivery Detail:  Shipped in 25 days after payment  Product Description  JSHD medical sterile Transport Swab with Amies Medium Code No. Stick Material Head Material Tube material Medium Sterile Packing HP5017 snapple PS Viscose pp Amies Gamma 1pc/peel pack, 1000pcs/case HP5018 snapple PS Viscose pp Amies+charcoal Gamma 1pc/peel pack, 1000pcs/case HP5019 snapple PS Viscose pp Cary Blair Gamma 1pc/peel pack, 1000...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • детали за производот

  Тагови производ

  Пакување и испорака 
  Пакување Детали: 
  1pc / кора пакет, 1000pcs / ЦТН 
  Испорака Детална: 
  Испорачани во 25 дена по плаќање 

  Опис на производот  
  JSHD медицински стерилни транспорт стапчиња со Amies Средни

  Код бр стик материјал Раководител на материјалот материјал на цевката средни стерилни пакување
  HP5017 snapple PS вискоза стр Amies гама 1pc / кора пакет, 1000pcs / случај
  HP5018 snapple PS вискоза стр Amies + јаглен гама 1pc / кора пакет, 1000pcs / случај
  HP5019 snapple PS вискоза стр Кери Блер гама 1pc / кора пакет, 1000pcs / случај
  HP5020 snapple PS вискоза стр Стјуарт гама 1pc / кора пакет, 1000pcs / случај
  HP5021 snapple PS вискоза стр Стјуарт + јаглен гама 1pc / кора пакет, 1000pcs / случај


  Ние сме една од познатите брендови. Ве молиме да бидат слободни да се купат квалитетни стерилни транспорт стапче со amies медиум со професионални добавувачи во Кина. Неспоредлив цена и услуга се нудат.
 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас