China Lab Transport shtupë me Stuart Mesme prodhuesit dhe Furnizuesi | Huida

Mirë se vini në Huida

Lab Transport shtupë me Stuart Medium

Përshkrim i shkurtër:

Transport Swab  Code NO. Stick Material Head Material Tube material Medium Sterile Packing HP5020 snapple PS Viscose PP Stuart Gamma 1pc/polybag, 1000pcs/case HP5021 snapple PS Viscose PP Stuart+charcoal Gamma 1pc/polybag, 1000pcs/case Specification: The transport swab with stuart medium is used for collection, storage and transportation of microbe specimen. Ensure effective control over characteristics and biological activity of the microbe before analysis, to avoid bio pollution.G...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Transport shtupë 

  Kodi NO. Stick Material Head Material material Tube medium steril paketim
  HP5020 snapple PS fije mëndafshi PP Stuart germa greke 1pc/polybag, 1000pcs/case
  HP5021 snapple PS fije mëndafshi PP Stuart + qymyr germa greke 1pc/polybag, 1000pcs/case

  Specifikimet:
  shtupë transportit me stuart mesme është përdorur për mbledhjen, ruajtjen dhe transportimin e mostrës mikrob. Të siguruar kontroll efektiv mbi karakteristikat dhe aktivitetit biologjik të mikrob para analizës, për të shmangur pollution.Gamma bio sterilizuar.
  Details:
  përdoret për mbledhjen mostër e zgavrën me gojë, rrugëve të frymëmarrjes, uretrës, qafën e mitrës, vaginë. I përshtatshëm për transportin, duke shmangur ndotjen. Në dispozicion me këshilla të ndryshme të marrjes së mostrave të tilla si: pambuku natyrore, i bërë nga njeri pambuku, fibër poliestër. Marrjen e mostrave dhe testimi kërkesa të ndryshme, zgjedhje të ndryshme për customers.We gjithashtu kanë swabs mesme të transportit si: Amies, Cary Blair, Stuart etj.

  Ne jemi një prej markave të famshme. Ju lutemi të jenë të lirë për të blerë me cilësi laboratori shtupë transportit me stuart mesme me furnizuesit profesionale në Kinë. Çmimi i pashoq dhe shërbim janë ofruar.
 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne