China plastike Micro Centrifuge Tube 1.5ml me mburoja kapak të prodhuesit dhe Furnizuesi | Huida

Plastike Micro Centrifuge Tube 1.5ml me mburoja Kapak

Përshkrim i shkurtër:

Code No. Specification Material  Packing HP1009 0.2ml PP 1000pcs/polybag,70000pcs/case HP1010 0.5ml PP 1000pcs/polybag,25000pcs/case HP1011 1.5ml PP 500pcs/polybag,10000pcs/case HP1012 1.5ml with shield lid PP 500pcs/polybag,10000pcs/case HP1013 2ml PP 500pcs/polybag,10000pcs/case HP1014 1.5ml with screw cap PP 500pcs/polybag,10000pcs/case HP1015 1.5ml with screw cap PP 500pcs/polybag,12000pcs/case Code No. ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Kodi No.

  Specifikim

  material 

  paketim

  HP1009

  0.2ml

  PP

  1000pcs / polybag, 70000pcs / rasti

  HP1010

  0.5ml

  PP

  1000pcs / polybag, 25000PCS / rasti

  HP1011

  1.5ml

  PP

  500pcs / polybag, 10000pcs / rasti

  HP1012

  1.5ml me kapak mburojës

  PP

  500pcs / polybag, 10000pcs / rasti

  HP1013

  2ml

  PP

  500pcs / polybag, 10000pcs / rasti

  HP1014

  1.5ml me kapak vidë

  PP

  500pcs / polybag, 10000pcs / rasti

  HP1015

  1.5ml me kapak vidë

  PP

  500pcs / polybag, 12000pcs / rasti

  Kodi No.

  Përshkrim

  Specifikim

   

  HP4058

  PCR Tube

  8 vija, 0.2ml

   

  HP4059

  PCR Tube

  12 vija, 0.2ml

   

  Ne jemi një prej markave të famshme. Ju lutemi të jenë të lirë për të blerë të cilësisë plastike mikro Centrifuge tub 1.5ml me kapak mburojë me furnizuesit profesionale në Kinë. Çmimi i pashoq dhe shërbim janë ofruar.


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne