China Sterile Transport shtupë Me Amies Mesme prodhues dhe Furnizuesit | Huida

Mirë se vini në Huida

Sterile Transport shtupë Me Amies Medium

Përshkrim i shkurtër:

Packaging & Delivery  Packaging Details:  1pc/peel pack, 1000pcs/ctn  Delivery Detail:  Shipped in 25 days after payment  Product Description  JSHD medical sterile Transport Swab with Amies Medium Code No. Stick Material Head Material Tube material Medium Sterile Packing HP5017 snapple PS Viscose pp Amies Gamma 1pc/peel pack, 1000pcs/case HP5018 snapple PS Viscose pp Amies+charcoal Gamma 1pc/peel pack, 1000pcs/case HP5019 snapple PS Viscose pp Cary Blair Gamma 1pc/peel pack, 1000...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Paketimi & dorëzimit 
  Paketimi Details: 
  paketë 1pc / zhvishem, 1000pcs / ctn 
  Detail dorëzimit: 
  transportohen në 25 ditë pas pagesës 

  Product Description  
  JSHD mjekësore sterile shtupë Transport me Amies Medium

  Kodi No. Stick Material Head Material material Tube medium steril paketim
  HP5017 snapple PS fije mëndafshi pp Amies germa greke 1pc / pack zhvishem, 1000pcs / rasti
  HP5018 snapple PS fije mëndafshi pp Amies + qymyr germa greke 1pc / pack zhvishem, 1000pcs / rasti
  HP5019 snapple PS fije mëndafshi pp Cary Blair germa greke 1pc / pack zhvishem, 1000pcs / rasti
  HP5020 snapple PS fije mëndafshi pp Stuart germa greke 1pc / pack zhvishem, 1000pcs / rasti
  HP5021 snapple PS fije mëndafshi pp Stuart + qymyr germa greke 1pc / pack zhvishem, 1000pcs / rasti


  Ne jemi një prej markave të famshme. Ju lutemi të jenë të lirë për të blerë me cilësi steril shtupë transportit me AMIES mesme me furnizuesit profesionale në Kinë. Çmimi i pashoq dhe shërbim janë ofruar.
 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne